Kontakt

Liivalaia 13/15, Tallinn 10118

Sekretär: 610 4001

Toimetus: 610 4012

Reklaam: 5665 4138
kaja.prygi@ajakirjad.ee

Turundus: 66 76 077
inger.saar@ajakirjad.ee

Tellimine: 610 4000
tellimine@ajakirjad.ee

Väljaandja: AS Ühinenud Ajakirjad

 

Toimetus

kaidosoorsk

Siiri Lelumees

Peatoimetaja

siiri.lelumees@ajakirjad.ee

kaidosoorsk

Üllar Ende

Toimetaja

yllar.ende@ajakirjad.ee

Marika Vingissar

Toimetaja

marika.vingissar@ajakirjad.ee

kaidosoorsk

Ingrid Luks

Kujundus

ingrid.luks@ajakirjad.ee

Juba 28 aastat ilmuv Kodutohter on suurim ja vanim terviseajakiri Eestis – seda loevad nii noored kui ka vanad, nii terved kui ka haiged. Ajakirjas annavad soovitusi ja nõuandeid autoriteetsed meedikud ja teised oma ala tuntud spetsialistid, tutvustades tänapäevaseid põhimõtteid ja võimalusi füüsilise ja vaimse tervise hoidmiseks ning vajadusel ravimiseks. Igast ajakirjanumbrist saab lugeja otsest kasu enda ja oma lähedaste tervise ja enesetunde parandamiseks; tasakaalustatud teavet nii klassikalisest meditsiinist kui ka alternatiivsetest raviviisidest. Kodutohter annab positiivselt ja elujaatavalt nõu, kuidas püsida terve ja vaimuvärske igas eas.

Terviseajakirjade hulgas on Kodutohter vaieldamatu turuliider loetavuse ja püsitellijate hulga poolest. Tuntumate naiste- ja üldhuviajakirjade seas püsib Kodutohter esiviisikus.

Kodutohtri asutaja ja esimene peatoimetaja oli armastatud tohter ja terviseedendaja Harri Jänes, kes kuulus ajakirja püsiautorite hulka peaaegu kuni oma surmani.

Ajakirja püsirubriigid (ilmuvad tavaliselt iga kuu) on: Kasulik teada, Abi apteegist, Naise tervis, Lapse tervis, Enese heaks, Paarisuhe, Salene terviseks, Liikumisrõõm, Tervis loodusest, Tervislik toit, Pilk endasse, Tooteuudised.

Aastas ilmub 12 numbrit.